096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Доглядова косметика SYNEVIRIA презентує інноваційну серію косметичних засобів для обличчя та тіла.

З приходом весни асортимент косметичної лінійки SYNEVIRIA бренду «Рослина Карпат» поповнився аж чотирма новинками.  Це серія засобів для догляду за шкірою обличчя з нано пептидними комплексами та спеціальний крем-скраб для тіла з екстрактом кеєнського перцю та імбиру.

Лінійка для обличчя включає в себе аж три унікальні продукти. Це: денний крем-ліфтинг, нічний крем-ліфтинг та сироватка-бустер для шкіри навколо очей. Унікальністю та своєрідною ексклюзивністю серії є поєднання в складі кожного продукту інноваційних пептидних комплексів з натуральними оліями та екстрактами. Саме такий склад засобів гарантує не декларативний а реальний ефект омолодження шкіри обличчя і видимий ліфтинг-ефект.

Доведені своєю ефективністю на світовому рівні пептидні комплекси Matrixyl 3000 та Neodermyl є основою денного крему-ліфтингу SYNEVIRIA. "Безін’єкційний колагеновий та еластиновий філер": саме так позиціонують ці інноваційні інгредієнти його виробники.  За результатами тестувань ефективність відомого пептиду Matrixyl 3000 – це зменшення видимості зморшок до 33%, а їх глибини – до 23%.

Іншим незамінним засобом для молодості та краси обличчя є нічний крем-ліфтинг, створений спеціально для догляду за шкірою обличчя під час нічного сну з метою активного омолодження, живлення та зволоження тоді, коли наш організм відпочиває. Безперечно, інноваційними інгредієнтами в складі нічного крему-ліфтингу є гідролізовані анти вікові активи Easyliance та Kalpariane в поєднанні з Matrixyl 3000, з ліпідниим комплексом Palmitoyl Glycine, з 4-D гіалуроновою кислотою та іншими «працюючими» на омолодження шкіри компонентами.  

Анти віковий актив Easyliance (країна походження – Швейцарія) в складі нічного крему розгладжує та підтягує шкіру під час сну, скорочує глибину зморшок, покращує мікрорельєф шкіри обличчя, а актив Kalpariane в складі крему-ліфтингу не лише зміцнює шкіру, а й протистоїть птозу (провисанню шкіри) і бореться з такими проявами старіння, як втрата еластичності, друге підборіддя тощо.

І третім незамінним продуктом для довершення краси є спеціальна сироватка-бустер для омолодження, глибокого зволоження та живлення шкіри навколо очей. Формула цього засобу розроблена таким чином, що в першу чергу покликана вирішити 3 основні проблеми: зменшення зморшок, усунення темних кіл під очима та надання сяючого і здорового вигляду щасливих очей їхнім власницям.

Детальніше: https://roslynakarpat.com.ua/shop/krasotaua/face_care_ua

Жінки у будь-якому віці хочуть залишатися привабливими та молодими. І довершенням косметичної лінійки SYNEVIRIA є новинка «з перчиком». Це розігріваючий крем-скраб для тіла.

Розігріваючий крем-скраб для тіла з кеєнським перцем, екстрактом імбирю, меленими абрикосовими кісточками і частинками волоського горіха – це скарбниця ефективних компонентів для покращення мікроциркуляції крові та для профілактики появи так званої з «апельсинової скоринки» в зоні стегон та сідниць. Крем-скраб має ніжну консистенцію, збагачений спеціальними мікрогранулами жожоба, скрабуючими частинками абрикосових кісточок та волоського горіху.  А легкий розігріваючий ефект забезпечать для шкіри натуральні екстракти кеєнського перцю та імбиру. Знайомтесь: https://roslynakarpat.com.ua/rozihrivayuchyi-krem-skrab-z-pertsem-chili-ta-ekstraktom-imbyru-300-ml

Весна - це символ краси, яка, як відомо - рятує світ і перемагає! 

Для оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися