096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Еко-бренд "Рослина Карпат" презентує ексклюзивну косметичну лінійку SYNEVIRIA!

Ексклюзивна косметика на основі фіто-комплексів та активних «працюючих» компонентів вже у продажу!

Компанія «Рослина Карпат» поповнила свій асортиментний портфель новою серією косметичних засобів SYNEVIRIA. Унікальність цієї лінійки найперше в тому, що на відміну від базових засобів по догляду за шкірою та волоссям, основою є не ЗВИЧАЙНА ВОДА, а відвари трав та гідролати.

Кожен продукт SYNEVIRIA має свою "фішку" - спеціальний активний комплекс з ретельно підібраних компонентів, які лише підсилюють формулу.

 Окрім цього, всі без винятку продукти збагачені натуральними рослинними екстрактами та активними оліями: як ферментованими так і інкапсульованими.

 Жоден засіб серії не містить звичайних віддушок. Всі аромати в засобах - це виключно парфумні композиції з Франції, Німеччини та Англії, які в поєднанні з природніми ароматами трав та гідролатів створюють неповторний ароматичний коктейль, який ви не зустрінете в  жодному іншому засобі на ринку.

Упаковка продуктів – ПЕТ-тара з високоякісного багатошарового пластику з якісними диск-топами, дозаторами та міні-дозаторами. Такі продукти, як бальзами для волосся, гель для інтимної гігієни, гель для душу, крем-батер для ніг та крем-флюїд для рук укомплектовані зручними дозаторами, що є безперечною перевагою в користуванні.

Рецептура кожного продукту ексклюзивна! Це означає, що кожна формула розроблена виключно для бренду "Рослина Карпат".

Головні принципи, якими керувалися розробники - це відсутність шкідливих агресивних компонентів, це ретельно підібрані м’які ПАРи, це інноваційні сучасні перевірені і протестовані у світових лабораторіях активні комплекси і виключно «зелені» консерванти.

Ознайомитись з усією лінійкою Ви можете в інтернет-магазині у розділі КРАСА.

Для оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися