096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Компанія «Рослина Карпат» розробила нову золоту тріаду препаратів для зміцнення здоров’я!

Унікальні інноваційні продукти з поповнили асортиментний портфель бренду  «Рослина Карпат». Фіто свічки «Болиголин-QD», «Гінекоурин-QD», «Простарин-QD» -  це  продукти на фітотерапевтичному ринку України, які поза сумнівом є новою  золотою тріадою для захисту та зміцнення імунної системи організму людини.

І вершиною цієї тріади є препарат «Болиголин-QD» - онкопротектор на основі  унікальної субстанції  мінерального походження Quantum Dots (QD)  та рослинних  екстрактів трави болиголова, кореня лопуха та кореня кульбаби.                                               

Субстанція Quantum Dots (QD)  - найновіша розробка в сфері нано медицини. Це  спеціальні гетерогенні кристали, що складаються з молекул двоокису титану - ТіО2 і  двоокису силіцію - ЅО2.    Саме за рахунок цих кристалів після введення фіто-свічок  в   організм запускається процес вироблення природного кисню у високій кон-  центрації  і як наслідок - відбувається процес руйнування  ліпідної оболонки вірусів і  їх ДНК або РНК. Під впливом активного кисню припиняються практично всі екзогенні  і  ендогенні інтоксикації та запускається механізм активації  серотонінових  рецепторів організму.  Таким чином активуються природні механізми захисту,  відбувається інтенсивне вироблення інтерферонів, імуноглобуліну, забезпечуючи  потужну противірусну і протимікробну дії.     

В фіто-препараті  «Болиголин-QD»  онкопротекторну дію, окрім субстанції Quantum  Dots (QD) забезпечують екстракти:

-          Трави болиголова. Екстракт очищає і оновлює кров, усуває патогенні клітини, зупиняє ріст метастазів, сприяє зменшенню  різного  характеру пухлин.

-          Кореня  лопуха, який чинить кровоочисну дію, сповільнює ріст пухлин, зміцнює імунні сили організму, сприяє загоєнню ран.

-          Кореня кульбаби, котрий володіє протипухлинними властивостями. Проведенні дослідження дійсно підтверджують, що корінь кульбаби при онкології  здатний боротися із раковими клітинами.                                                                                 

Ефективниим помічником для вирішення «делікатних» проблем в гінекології і урології є наступна новинка. Це фіто свічки «Гінекоурин-QD» в основі якого теж поєднані нано субстанція Quantum Dots (QD) та екстракти червоної щітки, матки бурової, грушанки, грициків, материнки і листя берези. «Гінекоурин-QD» володіє місцевою протизапальною, протинабряковою, знеболюючою, ранозагоювальною, антибактеріальною дією, тому використовується як ефективний засіб урології і гінекології (ерозія шийки матки, андексити та ін.)     

І завершенням золотої тріади новинок  є  фіто свічки для чоловічого здоров’я  та енергії    «Простарин-QD». Окремо варто наголосити, що цей фіто-комплекс - це справжня скарбниця з екстрактів цілющих трав омели білої, трави хамаріону, листя кропиви та знову ж таки - нано кристалів Quantum Dots (QD). Препарат чинить ефективну дію на передміхурову залозу (простатопротекторний ефект).  «Простарин-QD»   зменшує набряк і лейкоцитарну інфільтрацію передміхурової залози, поліпшує процеси мікроциркуляції і тромбоцитарно-судинного гемостазу, позитивно впливає на функціональну активність сперматозоїдів, чинить протизапальну дію та стимулює опірність чоловічого організму   до вірусів.

Варто зауважити, що розробником і єдиним постачальником унікальних фіто-препаратів в Україні є компанія «Рослина Карпат». Детальніше з новинками можна ознайомитись на нашому сайті: https://roslynakarpat.com.ua/shop/newua

Для оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися