096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Осінні новинки від бренду «Рослина Карпат»

Дорогі партнери! Ми раді Вам повідомити, що осінь-2021 щедра на сюрпризи! І особливо приємні сюрпризи – це новинки в асортименті бренду «Рослина Карпат»:Амінокислоти: вони відповідають за процеси метаболізму та енергетичний обмін, забезпечуючи роботу організму. Ці компоненти необхідні для формування м'язів, сухожиль і зв'язок, а також волосся та шкіри. Впливають на стан нервової системи, регулюючи розумову діяльність, настрій та сон.

L- КАРНІТИН PRO

L- ГЛЮТАМІН PRO

L- ЛІЗИН PRO

І звичайно ж, ми подбали про здоров'я нашої прекрасної половини! Саме для них наш асортимент поповнився комплексом ЛЕДІАНОРМ.

 Це не просто рослинний комплекс. Це спеціальна формула з потужною основою активних жіночих трав, з можливістю тривалого застосування як самостійної терапії, так і в поєднанні з фармпрепаратами.

 Складові препарати покращують функцію ендокринної системи, зменшують набряклість тканин, мають антиоксидантні, імуномодулюючі та антибактеріальні ефекти, надають благотворний терапевтичний вплив на стан молочних залоз, сприяють розсмоктуванню фіброматозних вузлів. Знижують запальні процеси жіночої статевої сфери та ризик виникнення гормонозалежних пухлин, профілактики мастопатії та ендометріозу. Відновлення менструального циклу.

І ще одна унікальна новинка – ПРОПАЇН!

ПРОПАЇН – це унікальний комплекс, який покращує рухливість та функціональний стан хребта та суглобів, сприяє регенерації хрящової тканини та внутрішньосуглобової рідини, зниженню інтенсивності запальних процесів та підвищенню ефективності основної терапії. Допомагає зберегти гнучкість хребта та суглобів, покращує їх функціональний стан. Дозволяє зменшити і розм'якшити міжхребцеві грижі, внаслідок чого йдуть болючі відчуття.

Ближче познайомитися з новинками та замовити їх можна у розділі НОВИНКИ:

L- КАРНІТИН PRO : https://roslynakarpat.com.ua/l-karnytyn-pro-60-tab

L- ГЛЮТАМІН PRO : https://roslynakarpat.com.ua/l-hlyutamyn-pro-60-tab

L- ЛІЗИН PRO : https://roslynakarpat.com.ua/l-lyzyn-pro-60-kap

Ледіанорм : https://roslynakarpat.com.ua/ledianorm-60-tab

Пропаїн : https://roslynakarpat.com.ua/propayn-60-kapДля оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися