096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Фітосвічки Апі -вітин 10 шт

  • Фітосвічки Апі -вітин 10 шт

Фітосвічки Апі -вітин 10 шт

  • Код товару: 000000037
  • Наявність: В наявності

ЕФЕКТИВНИЙ ПОМІЧНИК ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ТА НОРМАЛІЗАЦІЇ ФУНКЦІОНУВАННЯ ОРГАНІВ

- має особливу властивість відновлення організму в цілому та в післяопераційний період;

- запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок у кровоносних судинах, нормалізує кров’яний тиск;

- попереджає розвиток злоякісних процесів і клітинного старіння;

- сприяє виведенню токсинів з організму, а також запобігає розвитку цукрового діабету;

- нормалізує  обмін речовин та вагу.

167 грн

Склад: основа-жир рослинний̆, бджолина перга, бджолиний підмор, екстракт прополісу та ягід чорної бузини, виноградні  шкірочки та  екстракт кісточки.

 

Перга - є найдосконалішою біологічно активною добавкою, поступаючись лише маточному молочку, яке бджоли виробляють з перги. Перга посилює синтез протеїнів, впливає на розподіл ліпідів і фосфоліпідів. Такої біологічної активності не має жоден натуральний продукт у світі. Перга відновлює діяльність шлунково-кишкового тракту, печінки, щитовидної залози, поліпшує систему кровообігу, зменшує інтоксикацію, уповільнює ріст пухлин. Перга максимально засвоюється організмом, вона підсилює дію живильних речовин, за рахунок чого нормалізується функціонування органів. 

Бджолиний підмор – має такий склад: білок, хітин, меланін, віск, вітаміни. Одним з найважливіших компонентів підмору є хітиновий покрив тілець бджіл. Хітозано - меланіновий комплекс, знижує рівень холестерину в крові, попереджує атеросклероз, нормалізує функцію кишечника, сприяє виведенню токсинів з організму, а також запобігає розвитку цукрового діабету.                                                             

Екстракт прополісу - це природна субстанція, що володіє біологічними властивостями антибіотиків, яку неможливо синтезувати штучно. Він здавна застосовується при лікуванні багатьох серйозних захворювань адже володіє унікальними властивостями, які дозволяють йому справлятися з самими небезпечними бактеріями і вірусами. За рахунок наявності фітонцидів і глюкозидів у складі смолистої речовини клей здатний попереджати розвиток злоякісних процесів і клітинного старіння. Він надає на організм людини: бактерицидну, бактеріостатичну, фунгіцидну (протигрибкову),противірусну, імуноукріпляючу, протизапальну дію.                                                       


Шкірочки та кісточки червоного винограду - містять в собі ресвератрол -потужний рослинний антиоксидант, який має омолоджуючу дію на організм людини. Нейтралізує вільні радикали в організмі, проявляє  різнобічну протипухлинну дію.   Ресвератрол — регулятор обміну жирів в організмі , він запобігає утворенню атеросклеротичних бляшок у кровоносних судинах, нормалізує  кров’яний тиск.   

 Екстракт бузини - є добрим загально зміцнюючим засобом, що підсилює гормональні залози. Коли людина тривалий час хворіє, такі залози працюють менш ефективно. А тут можна скористатися добрими помічниками - дозрілими чорними ягодами. Внаслідок такого використання гормональна система (щитовидна і підшлункова залози, наднирники) працюватимуть добре.

Рекомендації щодо застосування: з профілактичною метою для відновлення організму після тривалого лікування, при простудних захворюваннях, а також у післяопераційний період.

Рекомендовані дози: застосовувати 1 супозиторій 1 раз на добу (на ніч). Супозиторій вводити ректально або вагінально в положенні лежачи. Курс оздоровлення 10 днів.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів фіто продукту, вагітність, період годування груддю.

Застереження: Перед застосуванням супозиторій необхідно звільнити від блістера. Засіб не ковтати та уникати потрапляння його в очі.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Призначення: для відновлення та нормалізації функціонування органів.

Категорія: допомога при застуді
Тип застосування: за рекомендацією лікаря або в складі комплексних програм оздоровлення.

Активні компоненти: бджолина перга, бджолиний підмор, екстракт прополісу та ягід чорної бузини, виноградні  шкірочки та  екстракт кісточки.

Форма випуску: супозиторії 10 шт., по 1500 мг

Пакування: картонна коробка, блістер
Класифікація: засіб профілактичний гігієнічний, супозиторії. Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та дітей місці, за температури від 4°С до 18°С
Країна виробника: Україна
Строк придатності: 36 місяці

Написати відгук

Для оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися