096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Виробництво

«Карпати - це місце, де гори торкаються неба. Тут вершини гір
торкаються неба, а ріки з гірських джерел кришталево-чистими водоспадами
спадають з крутих схилів. Тут поміж струнких смерек живе особливий карпатський
вітер і наспівує свою мелодію. Уяви: ти стоїш на вершині гори, вдивляєшся в
навколишню красу, вслухаєшся в магічну тишу Карпат і твою душу переповнюють
емоції, а в очах бринять сльози. Це - сльози щастя. Щастя від того, що ти можеш
бачити все це на власні очі, що можеш доторкнутися до цієї краси долонями,
стати частинкою Карпат... Хто хоч раз побував у Карпатах - завжди прагне
повернутись сюди. Неначе додому. Бо Карпати - то наші гори.»

З давніх часів було відомо, що саме гірські Карпати -   невичерпане джерело дикорослих рослин, трав та плодів, край досвідчених знахарів та народних травників.  Значна частина первозданних рецептів бере свій початок з давніх-давен і зберігається до сьогоднішніх днів. Саме в цьому чарівному краї більш ніж 17 років тому народився український бренд «Рослина Карпат», який з часом став потужним виробником екологічно чистої, натуральної продукції з природної сировини для здоров’я та краси. «Рослина Карпат» - це успішна українська компанія, яка поєднує багаторічний досвід народних цілителів та сучасні дослідження вчених і висновки фітотерапевтів. 

Як все розпочиналося? 

Першими були дитячі враження власника «Рослини Карпат», Олега Грицьківа. Він народився і виріс в Карпатах. Його дід Михайло був знаним травником і  знахарем, завжди допомагав людям,  добре розумівся  в травах і знав  їх лікувальні властивості. Він використовував свої уміння  і  народні старовинні рецепти для виготовлення  лікувальних чаїв, бальзамів, настоянок, відварів.  Олега, як і інших підлітків, заохочували до збору трав, лікарської сировини та  вивчення їх можливостей. Наступним кроком стало отримання освіти біолога, потім – робота за кордоном, де доля звела Олега Грицьківа із співвітчизником, співвласником тепер вже відомої  фармацевтичної компанії. Він запропонував працювати в нього, Олег погодився, адже ще з дитинства знав цілющу силу різнотрав’я  Це рішення було доленосним. З’явилась мрія – створити власне підприємство. І  буквально через  декілька  років в Україні, в Прикарпатті  29 травня 2003 року  було створено підприємство «Рослина Карпат», яке на початках було збудовано з залученням іноземних інвестицій.

Але на цьому історія не закінчилась. Попереду – плідна багаторічна співпраця з знаним травником, прекрасним фітотерапевтом, гастроентерологом, кандидатом медичних наук Стахів Іриною Василівною,  доцентом кафедри реабілітації і нетрадиційної медицини Львівського національного університету ім. Д. Галицького,  співавтором довідника для вищих навчальних закладів «Лікарські рослини в гастроентерології».  Ірина Василівна -  потужний науковий консультант, яка доповнила нашу виробничу команду своїми знаннями, досвідом,  харизмою та професіоналізмом. 

Що ми маємо зараз? 

Власне виробництво площею 1000 м2, яким «Рослина Карпат» не обмежується. Виробництво давно має замкнутий цикл від збору сировини у високогірних диких Карпатах, підготовки збору лікарських рослин - до упаковки препаратів. За роки існування були вдосконалені рецептури продукції, оновлений асортимент, запроваджені нові напрямки виробництва. При збільшенні обсягів виробництва зав’язалась тісна співпраця з Львівським медичним університетом та Дрогобицьким педагогічним університетом в науковій галузі. Прикладом цього є поява нових технологій з виробництва гігієнічних засобів (супозиторій), дезінфікуючих  розчинів (колоїдне срібло) та поповнення ними асортименту продукції.

Саме якість всіх наших продуктів – і є головний пріоритет. Ми пишаємося діючою системою якості, так як ми володіємо повністю замкнутим циклом і контролюємо кожен етап, від заготівлі сировини або покупки, від підбору упаковки – до виробництва. Наприклад, виробництво фітопрепаратів в таблетках та капсулах автоматизовано від виробництва самої таблетки до готової упаковки, а упаковка блістерів та вкладання анотацій в коробку виконується виключно вручну з метою ретельного фінального контролю кожної без винятку упаковки. Є й деякі інші продукти, які ми з любов’ю фасуємо самостійно вручну: фіто-сиропи, мазі, косметичні бальзами.

Наша мета - популяризувати цілющу силу карпатських трав, адже більшість нашої фітопродукції виробляється на рідкісних карпатських травах, при цьому використовуються лише натуральні та екологічні інгредієнти. Ми піклуємось про вас, та ваше  здоров’я!

З 2012 року продукція «Рослини Карпат» вийшла далеко за межі України, наразі вона експортується до Білорусі, Казахтану, Азербайджану, Угорщини, Польщі, країн Балтії.

Вся наша продукція сертифікована за міжнародними стандартами ISO 22000:2005, ISO 9001:2015  та ISO 22000.2019.

Ми – не лише високоякісний український виробник, а й соціально відповідальне підприємство. «Рослина Карпат» бере участь у волонтерських програмах, надає меценатську допомогу, підтримує наукові програми на території України та  за її межами.

Ми гарантуємо бездоганну якість продукції. Чому?  Тому що робимо її власноруч на всіх етапах виробництва!


Для оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися