096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Партнерська програма

Український бренд «Рослина Карпат» пропонує можливість створити всім бажаючим власний бізнес разом  із Партнерською програмою U'life.

Партнерська програма U'life дає безмежні можливості для побудови і розвитку власного бізнесу і розроблена таким чином, щоб кожен бізнес - партнер зміг реалізувати свій потенціал і досягти успіху.

Ми пропонуємо:

- комфортний старт для нових бізнес - партнерів;

- подарункову програму вже з першого місяця;

- додатковий дохід з кожного клієнта до 30%;

- основний бонус від командного результату 15- 20%;

- щомісячну премію за активність від 8% до 32%;

- лідерську премію за наставництво і розвиток Вашої команди 5%-10%;

- брендові подарунки і подорожі за досягнення статусу;

- підтримка бізнесу 24/7.

І найголовніша наша перевага! Ви зацікавлені у розвитку та успіху Ваших партнерів, що дає можливість формувати міцну і результативну команду.

Ми приділяємо багато уваги в залучення, мотивацію, професійний розвиток і кар'єрне зростання наших бізнес-партнерів, оскільки ми впевнені, що основа успіху нашого бізнесу - це люди! Умови співпраці з нашою компанією дають можливість кожному реалізувати себе у своїй справі, щодня розкриваючи і розвиваючи свої здібності.

ТОП - Лідерський склад нашої команди дає неймовірну підтримку, навчання, наставництво. Надихайтеся їх історіями успіху, вибирайте наставника і рухайтеся до наміченої мети разом з командою однодумців!

Ми пропонуємо Вам стати бізнес - партнером і скористатися всіма перевагами Партнерської програми U'life.

Зареєструватися можна в режимі онлайн на офіційному сайті компанії, в найближчому Регіональному представництві, або по реферальному посиланню наших бізнес - партнерів.

Детальні умови програми для Вас доступні в особистому кабінеті в розділі Бізнес.


Для оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися