096 096 8 096

ПН-ПТ 9:00 - 18:00

Ми сьогодні

Лідерство - це сила, здатна зібрати всі частини в єдине ціле. Тільки справжньому лідерові під силу побудувати сильний бізнес. » (Р. Кійосакі)

Український бренд «Рослина Карпат» - потужний виробник екологічно чистої, натуральної продукції із природної сировини для здоров’я та краси з багаторічним досвідом. Виробництво давно має замкнутий цикл від збору сировини у високогірних диких Карпатах, підготовки збору лікарських рослин - до упаковки препаратів.

З 2021 року «Рослина Карпат» додала ще і власну дистрибуцію, що дає компанії можливість не тільки виробляти високоякісну продукцію, але і надавати клієнтам професійні індивідуальні консультації. З цією метою був створений бізнес-проект «Ulife». В бізнес-проекті «Ulife» беруть участь професійні лікарі, досвідчені фітотерапевти, діагности, люди з великим багаторічним досвідом роботи з лікарськими рослинами. Цей проект надав змогу «Рослині Карпат» постійно бути за зв’язку з усіма, кому не байдуже власне здоров’я, хто опікується здоровим способом життя.

Бізнес-проект «Ulife» займається наданням консультацій та розповсюдженням натуральних продуктів для здоров’я і краси широкому загалу за допомогою системи мережевого маркетингу. Наша мета – надання повного спектру послуг клієнтам завдяки унікальній концепції, спрямованій на фахові знання та спеціалізацію на кожному етапі: індивідуальний підбір програм та препаратів, діагностика, супровід клієнтів.

Наші цінності: об’єктивність, професіоналізм, якість, повага, інновації, спільний успіх.

Наша концепція розвитку: допомагаємо клієнтам досягати поставлених цілей та втілити мрії, створюємо середовище для успішного розвитку кар’єри наших бізнес-партнерів, сприяємо їх професійному зростанню і забезпечуємо фінансову стабільність.

Наша місія: допомагати людям зміцнювати здоров’я, покращувати якість життя, забезпечувати фінансове благополуччя. Ми надаємо клієнтам змогу отримати найкращі продукти для здоров’я, аби позбавитися від проблем, пов’язаних з його послабленням. Ми створюємо і розвиваємо професійне і зрозуміле бізнес-середовище, яке стимулює кар’єрне зростання, а також постійно впроваджуємо власну виняткову систему ведення бізнесу. Саме таким чином ми забезпечуємо нашим бізнес-партнерам фінансово стабільне життя. При цьому, ми даємо кожному партнерові більше, ніж просто гроші. Ми підтримуємо кожного у досягненні особистих цілей і стараємося зробити все, аби в житті людей домінували цінності визнання й поваги.

Наша мета - започаткувати довгострокові відносини з нашими клієнтами й бізнес-партнерами, а також спільно втілювати нашу соціально важливу місію в сучасному суспільстві. Ми створюємо сильну компанію, з якою прагнемо стати лідерами!

Наразі в бізнес-проекті «Ulife» задіяно більше 500 бізнес-партнерів, які успішно консультують клієнтів по всій Україні. Представництва компанії відкриті у багатьох містах: Львів, Нововолинськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Харків, Одеса, Запоріжжя, Кривий Ріг та багато інших. Мапа представництв.

Ми – виняткова компанія з винятковими і неймовірними людьми, і це - наш головний капітал. Станьте частиною нашої української професійної команди аби зробити своє життя винятковим!

Для оформлення замовлення потрібно авторизуватися або зареєструватися